Kullanım Sözleşmesi

Kullanıcı ve Üyelik Koşulları

 • 1. Fiyatlar, sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkımız her zaman saklıdır.
 • 2. Sitemize erişim sağladığınız anda tersine mühendislik yapmayacağınızı, kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağınızı taahhüt edersiniz. Belirtilen türde herhangi bir girişimde bulunmanız durumunda doğacak zararlardan sorumlu olacağınızı, hakkınızda hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul edersiniz.
 • 3. Sitemize erişim sağladığınızda, site içindeki faaliyetlerinizde, sitenin herhangi bir bölümünde, iletişimlerinde (WhatsApp, Mail vb.) genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğinizi, paylaşmayacağınızı ve hizmetlerimizi bu tarz davranışlar için kullanmayacağınızı kabul edersiniz. Aksi halde oluşacak zarardan ve yasal süreçten tamamen kendiniz sorumlusunuzdur ve bu davranışların tespit edilmesi durumunda ‘Onaysms’ yetkilileri, bu tür üyelerin hesaplarını askıya alabilir, sona erdirebilir ve yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.
 • 4. Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

Ödeme ve Sipariş Koşulları

 • 5. Web ödeme sistemi aracılığıyla ödeme yapıldıktan sonra iade yapılmamaktadır, Onaysms.org bakiye mantığı ile çalıştığı için başarısız işlemlerde sizden bir ücret alınmaz ve paranız Onaysms.org bakiyesi olarak Onaysms.org hesabınıza iade edilir. Bakiyenizi aynı servise ait farklı bir ülke için veya farklı bir servis için kullanabilirsiniz, iade işlemi sadece Onaysms.org bakiyesi olarak yapılmaktadır.
 • 6. Web ödeme sisteminin ve ödeme sayfamızın güvenliği "Shopier" tarafından 256 bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır.
 • 7. Onaysms.org hiçbir zaman kredi kartı bilgilerinizi veya üyelik şifrenizi doğrulamanızı isteyen e-postalar yollamaz.
 • 8. Minimum ödeme tutarı "3₺" olarak belirlenmiş olup herhangi bir üst limit yoktur, dilediğiniz miktarda bakiye yükleyebilirsiniz. Ödemeler Banka aracılığı ile gerçekleştirildiği zaman yapılan ödemelerde Onaysms.org olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemekle beraber bakiyesi eklenen üyelik sorumluluk sahibidir.
 • 9. Kartınızın bakiyesinin yetersiz olması gibi kart ve banka hesabından kaynaklanan veya işlem sırasında meydana gelebilecek herhangi bir teknik nedenden dolayı ödeme işleminin gerçekleşmemesi durumunda Onaysms.org sorumlu olmayacaktır.
 • 10. Ödeme işlemi sırasında yönlendirme sayfasını kapatmanız, cihazınızın internet ile bağlantısını kesmeniz veya istemsiz olarak bağlantının gitmesi durumunda yüklediğiniz bakiye hesabınıza eklenmeyebilir. Lütfen bu gibi durumlarda canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.
 • 11. Bakiye yükleme işlemi tek bir kredi veya banka kartından tek seferde yapılması gerekmektedir, parçalı ödeme yapılması mümkün değildir.
 • 12. Yüklediğiniz tutar 7/24 otomatik olarak hesabınıza bakiye olarak eklenir.
 • 13. Yeterli miktarda Onaysms.org bakiyeniz bulunması durumunda dilediğiniz servisten dilediğiniz ülkeye ait tek kullanımlık SMS/mobil onay hizmeti satın alabilirsiniz.
 • 14. Sipariş vermeden önce seçmiş olduğunuz servisin ve ülkenin istediğiniz servis ve ülke ile aynı olduğunu kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Sipariş verildikten sonra size verilen numarayı seçmiş olduğunuz platformda numara bölümüne girip numaraya SMS kodu yönlendirmesi yapmadan siparişinizin doğruluğunu kontrol edin. Eğer hatalı bir sipariş yaptıysanız "siparişlerim" sayfasında ilgili numaranın satırında en sağda bulunan "vazgeç" butonu aracılığı ile iptal edebilirsiniz. Vazgeç butonuna tıklayarak siparişi iptal ederseniz bakiyeniz hiçbir kesinti olmadan Onaysms.org hesabınıza otomatik olarak iade edilmektedir.
 • 15. Sipariş verdikten sonra size verilen numarayı seçmiş olduğunuz platformda numara bölümüne girip numaraya SMS kodu yönlendirmesi yaparsanız ve yaptığınız SMS yönlendirmesi sonucunda numara kod gelirse bu işlem "başarılı" olarak sonuçlanmış sayılır ve hiçbir durumda başarılı işlemler için ücret iadesi yapılmaz.
 • 16. Siparişler bölümünde ki "kod" sütunu 60 saniyede bir güncellenmektedir. Bu yüzden vazgeçtiğiniz işlemlerde onay işlemi yaptığınız site veya uygulamada gelen kodu girmeniz gereken pencereyi kapatmadan siparişlerim sayfasındaki ilgili sütunun tekrar güncelleneceği ana kadar kodun gelmiş olma ihtimaline karşılık bir süre beklemeniz gerekmektedir.
 • 17. Sipariş verildikten sonra kod geldiğinde, kodu ilgili platforma kod geçerliliğini yitirmeden girmek üyenin sorumluluğundadır. Kodu zamanında girmediğiniz için başarısız olan işlemlerde geri iade yapılmamaktadır.
 • 18. Sipariş verildikten sonra kod gelene kadar veya işleminiz iptal olana kadar Onaysms.org panelinizden ayrılmayın. Kod gelmiyor diye işlem tamamen iptal olmadan panelden çıkış yaparsanız ve kod gelirse bu işlem için para iadesi yapılmamaktadır.

İptal ve İade Koşulları

 • 19. Vazgeçme işlemi SMS gelmemesi durumunda işlemin ilk 15 dakikası Anasayfa ve Numaralarım sayfasından manuel olarak yapılabilir. 15 dakikanın sonunda 5 dakika boyunca vazgeçme işlemi yapamazsınız, 20 dakikanın sonunda SMS hala gelmemiş olursa sistem işlemi iptal eder ve bakiyenizden Düşüş Sağlanır Bunun İçin İlk 15 dakika Kod gelmesse Eğer İptal edip bakiye iadesi alınız.
 • 20. Numarayı kullanacağınız platformda girmek suretiyle SMS gönderildikten sonra siparişler sayfasında durum sütunu "başarılı" olduğu yani doğrulama kodu geldiği andan itibaren hiçbir nedenle işlem iptal edilemez, bakiye iade edilemez.
 • 21. Herhangi bir zamanda herhangi bir tedarikçiye ait numaralar kullanım dışı olabilir. Onaysms.org ana dağıtımcı değildir, ana dağıtımcı kaynaklı sorunlara müdahale etme şansımız yoktur. Bu durumda iade talep edilemez. Mevcut bakiyeniz ile aynı tedarikçinin farklı ülkelere ait numaralarını veya direkt farklı bir tedarikçimize ait numaraları deneyebilirsiniz.